Chcete objevit let za nejlepší cenu?

severní a jižní pout dvě cesty portugalsko

Diskuse: Svatojakubská pouť Portugalsko |

Ahoj, je mi 25 a hledám parťáka/parťačku na cestu z Porta do Santiaga de Compostela. Mám v plánu vyrazit mezi 22. červenec a 8 srpen.

Portugalsko, Svatojakubská pouť – Portugalská cesta (www...

Portugalská cesta do Santiga de Compostela se stala důležitou už ve 12. století, což je v historii Portugalska významné století, protože znamenalo nezávislost země. Není tak frekventovaná jako španělské trasy, o to větší pocit „poutničení...

Dálkové treky v Evropě: když je cesta cílem | SvětOutdooru

Dálkové treky se ve světě těší rok od roku větší popularitě. Putování přírodou, režim podle střídání dne a noci, starost jen o to, co budu jíst a kde si ustelu..

Poznávací zájezd Severní a jižní Španělsko, Portugalsko

Podrobné informace a itinerář poznávacího zájezdu Severní a jižní Španělsko, Portugalsko. Popis, fotografie a další doplňující informace.

Španělsko, Svatojakubská pouť – Francouzská cesta (www...

Na Svatojakubskou pouť (Camino de Santiago) se můžete vydat z řady různých míst, např. ze Španělska a Portugalska. My ale dnes půjdeme tou neznámější, Francouzskou cestou.

Portugalsko – Wikipedie

Portugalsko (portugalsky Portugal), plným názvem Portugalská republika (portugalsky República Portuguesa), je evropský stát nacházející se na jihozápadním cípu světadílu, v západní části Pyrenejského poloostrova.

Svatojakubská cesta – Wikipedie

Svatojakubská cesta nebo Cesta svatého Jakuba (španělsky Camino de Santiago) je název historické sítě dvanácti poutních cest, které vedou ke hrobu svatého Jakuba Staršího v katedrále v Santiagu de Compostela ve španělské Galicii.

Španělsko – Svatojakubská pouť do Santiaga de Compostela (www...

Dnes nás čeká Svatojakubská cesta, „Camino de St. James“, která je nezapomenutelným zážitkem. Zatím se ale jen podíváme, kudy se na tuto pouť můžete vydat a proč byste ji měli absolvovat.

Svatojakubská pouť z Porta: Portugalská cesta (zkušenost...

Portugalská cesta byla ta, kterou jsem si zvolil jako svou druhou svatojakubskou poutí.

Atmosféru cest po Portugalsku zprostředkuje vodňanské muzeum...

Vodňany- Na cesty po severu Portugalska se můžou vydat návštěvníci vodňanského muzea ve čtvrtek 19. února. Přenesou se tam díky vyprávění cestovatelky Slávky Chrpové. Beseda přiblíží méně známé, ale o to zajímavější poutní místo Caminho...

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách