Chcete objevit let za nejlepší cenu?

santorini dovolená praha odlety

Zájezd na Santorini z Prahy na 8 dní za 10 990 Kč!

Chcete oslavit výročí nebo drahou polovičku požádat o ruku? Horko těžko budete hledat romantičtější místo než je Santorini. Za 10 990 Kč tam nyní můžete strávit 8 dní. Cestovní kancelář vám zajistí zpáteční letenky s odletem z Prahy...

Romantický ostrov Santorini na týden za 10990 Kč - odlet z...

Romantický ostrov Santorini na týden začátkem letních prázdnin za 10990 Kč. Levná dovolená v Řecku od cestovní kanceláře Alexandria. Letecky z Prahy

Levná dovolená Santorini 2022 / 2023 [letecky z Prahy] | Skrz...

Chcete vyrazit na pár dní do oblasti Santorini? Na si vyberete dovolenou podle vašich představ a za cenu, která vás nezruinuje.

Řecko, Santorini dovolená 2022 - zájezdy a last minute levně na...

Řecko, Santorini dovolená 2022 a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

Odlety z Prahy | 1 Cestovní

Dovolená pouze s odlety z Prahy všech dostupných zájezdů od pojištěných CK. Vybírejte z široké nabídky pouze odletů z Prahy z letiště Václava Havla (dříve Ruzyně).

Santorini - Řecko - Odlety z Prahy - Zájezdy a dovolená...

Zájezdy a dovolená od

Dovolená Santorini Řecko letecky Praha 2022 |

Dovolená Santorini se – aktuálně letecky Praha 6 108 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.

Last minute zájezdy odlety z Prahy — CK Fischer

Last minute zájezdy s odlety z Prahy za nejvýhodnější ceny. Dovolená letiště Praha. Leťte k moři se slevou na poslední chvíli s CK Fischer.

Santorini s Levnými zájezdy | Levné zájezdy

Santorini patří jednoznačně k tomu nejlepšímu co Řecko může nabídnout. Zdejší panoramata jsou zcelajedinečná a nezapomenutelná.

Odlety na dovolenou z Prahy

Letiště Václava Havla Praha patří mezi světové špičky v mezinárodní letecké dopravě. Srovnání všech levných dovolených s odletem z Prahy najdete v článku. Z našeho hlavního letiště odlétá převážná většina zájezdů (nejen) po celé Evropě.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách