Chcete objevit let za nejlepší cenu?

ryanair zdravotnictví itálie

Ryanair se po osmi letech vrátí do Francie – Investiční web
Nízkonákladová letecká společnost Ryanair se po osmi letech vrátí na francouzský trh. Nové letecké základny si v letní sezoně zřídí v Bordeaux a v Marseille, uvedla ve čtvrtek firma v Dublinu.
Ryanair: Itálie - Řím z Prahy od 1.178 Kč |
Využijte levných letenek od Ryanairu a zaleťte si v zimě do Itálie na prohlídku Říma. Nejlevnější letenky z Prahy na letiště Ciampino (CIA) pořídíte ve vybraných zimních termínech již za 1.178 Kč.
Ryanair dostal kvůli sopce pokutu, že se nepostaral o cestující...
Řím - První aerolinka musí platit za to, že se řádně nepostarala kvůli uzavření letového prostoru nad Evropou o své pasažéry. Jak v neděli informoval server italský úřad civilního letectví ENAC potrestal nízkonákladovou aerolinku...
Nejasnosti kolem zákazu letů na sever Itálie. Ryanair i easyJet...
Letecká společnost Ryanair dál nabízí k prodeji letenky z Česka do severoitalských měst s termínem odletu po 5. březnu. Podle
Ryanair se vzpamatovává ze stávky v Německu, hrozí další...
Frankfurt nad Mohanem - Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair se dnes po stávce pilotů a palubního personálu v Německu vrací k běžnému provozu. Naplánováno má zhruba 400 letů z Německa a do Německa, píše agentura DPA.
Ryanair v Itálii spustí rekordní letový řád
Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair nabídne na italském trhu dosud největší letový řád (1500 letů týdně).
Babiš vyzval Čechy, aby nejezdili nikam do Itálie – Forum24
Internetový deník pro šíření svobodných informací a kritickou diskusi
Ochranná opatření Ministerstva zdravotnictví z důvodu šíření...
Dvě z nich od 5. března ruší přímé mezinárodní lety z Korejské republiky a ze všech letišť na území regionů Emilia-Romagna, Piemont, Lombardie a Benátsko v Italské republice na všechna letiště na území České republiky.
Ryanair poplatky za batozinu
Nízkonákladové ždímání Italský úřad stopnul nová pravidla Ryanairu pro Kufr zdarma, ne kabiny zdarma už jen zavazadlo pod sedadlem: kvůli novým pravidlům itálii vyšetřují.
Česko má 19 nakažených včetně kojence. Stát nařídil povinnou...
Testy prokázaly v České republice nákazu koronavirem u dalších sedmi lidí. Celkem jich je nyní devatenáct. Vláda po jednání s kraji rozhodla, že kdo se od soboty vrátí z Itálie, musí to oznámit bez osobního kontaktu svému lékaři, který...

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách