Chcete objevit let za nejlepší cenu?

romming o2 hotel turecko

Alanya informace pro turisty |

Alanya, Rady a tipy na dovolenou do destinace Turecko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!

Roaming: Turecko

V ďalšom dieli nášho seriálu o roamingu v jednotlivých prímorských letoviskách vás oboznámime s roamingovými službami štyroch tureckých operátorov.

Turecko | Informace o destinaci Turecko |

Plánujete cestu nebo dovolenou v Turecko? Klikněte a pročtěte si rady a turistické tipy pro Turecko Aktuální počasí, měnové kurzy, roaming a mnoho dalších informací.

o2 data roaming kamery chorvatsko

V zóně 1 se Roaming na den neuplatní a neúčtuje. Ve vybraných zemích světa platíte 199 Kč za 24 hodin. Po vyčerpání limitu se připojení zastaví. Připojení v zahraničí: V zóně 1 používáte domácí tarif.

Cestujete do Turecka? Pozor na roaming! Dáta vás tam vyjdú...

Chystáte sa tento rok na dovolenku do Turecka? Dajte si pozor, aby sa vám cenovo výhodná dovolenka nepredražila kvôli cenám za roaming.

Hotel Tropical Beach, Turecko Marmaris - 9 943 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Tropical Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Tropical Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Tropical Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

O2 | Řecko

O2 nabízí výhodné volání, rychlý internet a další telekomunikační služby. Jejich kombinací i nákupem on-line ušetříte. Navíc odměňujeme věrné zákazníky.

Pozor, s novým tarifem u T-Mobilu dostanete jen poloviční...

T-Mobile omezuje roamingové služby pro nové zákazníky. První tři měsíce funguje roaming jen ve vybraných zemích a nelze se dovolat kamkoliv po Evropské unii. Jen domů a v rámci navštívené země.

O2 | Mobilní internet v zahraničí (roaming)

Chcete tablet nebo modem s mobilním internetem používat v zahraničí? Podívejte se, co je potřeba nastavit a jaké jsou možnosti roamingu.

izer hotel turecko

Izer Hotel Beach Club se nachází na břehu moře v krásné zátoce Torba. Objekt se středomořskou architekturou má soukromou písečnou pláž, 3 venkovní bazény, dětský bazén a tobogány.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách