Chcete objevit let za nejlepší cenu?

řecko německo fotbalisté

Německo - Řecko 4:2, favorit si postup zajistil ve druhém...

Druhým semifinalistou na mistrovství Evropy jsou podle očekávání fotbalisté Německa. Ti v Gdaňsku porazili 4:2 Řecko. Pět ze šesti gólů padlo ve druhém poločase, kdy už favorit dominoval.

Podolski hrál za Německo 100. zápas a oslavil to gólem |

Fotbalisté Německa ještě na letošním evropském šampionátu neztratili ani bod a po výhře 2:1 nad Dánskem již znají i svého čtvrtfinálového soupeře - Řecko. Němce spasil gól záložníka Podolského, který skóroval v 100.

Cizinec, který umí česky. Fotbalisté Liberce objevili v Řecku...

Nejdřív očekávaný debakl v Německu, pak nečekaný ligový triumf v Teplicích. Tohle jsou v kostce poslední výsledky oslabeného Liberce. Víc než skóre a akce je však zajímavý jeden příběh.

Dánsko - Německo 1:2, favorit jde dál bez ztráty bodu, čeká ho...

Bez ztráty bodu postupují fotbalisté Německa do čtvrtfinále Eura. V posledním utkání skupiny porazili Dánsko 2:1, když vítězný gól vstřelil obránce Bender deset minut před koncem. Dánové na šampionátu společně s Nizozemskem končí.

Online: Německo - Řecko 4:2, čtvrtfinále -

Středa 1. června 2022, svátek má Laura

Reprezentace Řecko "19" - Hl. stránka reprezentace Řecko "19"

Stránka reprezentace Řecko "19". Rozlosování, zprávy a statistiky reprezentace Řecko "19".

během utkání Německo - Řecko ve čtvrtfinále Eura 2012...

Čtvrtfinálové utkání Německo - Řecko na Euru 2012.

Čeští fotbalisté prohráli v přípravném utkání s Německem 0:1...

Čeští fotbaloví reprezentanti prohráli v přípravném utkání v Německu 0:1. Zápas v Lipsku rozhodl pro čtyřnásobné mistry světa a trojnásobné evropské...

Druhými semifinalisty Eura jsou fotbalisté Německa | Irozhlas...

I druhé čtvrtfinále fotbalového mistrovství Evropy dopadlo podle předpokladů. Po Portugalsku postoupili do semifinále také druzí zástupci skupiny B - Němci, kteří zvítězili nad Řeckem 4:2.

Haló noviny

Fotbalisté Německa chtějí v dnešním čtvrtfinále ME proti Řecku od 20.45 (ČT4) udržet stoprocentní bilanci na turnaji. Před duelem v Gdaňsku se také často hovoří o politice, protože obě země mají napjaté vztahy kvůli ekonomické situaci v...

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.