Chcete objevit let za nejlepší cenu?

prumerna teplota do itálie

Predpoved pocasí pro region Catania v Itálie

Predpoved pocasí pro region Catania v Itálie Katane - Siracusa - Augusta - Aci Castellano - Acireale - Giarre - Etna - Ätna - Taormina. ... Minimální teplota = Prumerná nejnižší teplota v posledních letech. Teplota muže nekdy být vyšší nebo nižší.

Počasí Itálie - aktuální počasí a dlouhodobá předpověď ...

Itálie leží na Apeninském poloostrově, který vybíhá až do středu Středozemního moře, kde nejjižnější výběžek Sicílie dosahuje na úroveň Afriky. Díky tomu se v Itálii setkáme s rozmanitým klimatem, odvislým od naší aktuální polohy.

Teplota moře v červnu v Itálii? - Diskuze -

Teplota moře v červnu v Itálii? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Počasí v Turecku: teplota moře + předpověď počasí

Teplota mořské vody je úzce svázána s intenzitou slunečního svitu. Stručně lze říci, že teplota moře v Turecku je vysoká , hlavně v letních měsících, kdy v některých letoviscích dosahuje k 27°C (průměrná hodnota, která se může rok od roku lišit).

Sicílie Itálie počasí 2020 Podnebí a počasí v Sicílie ...

Nejlepší čas a počasí na cestu do Sicílie 2020. Cestování, počasí a podnebí. Celý rok UV Index tabulka pro Sicílie ☀ Teplota vody v lokalitách v Sicílie Meteorologické jevy zaznamenaných v předchozích letech v Sicílie ☃ Dlouhodobé 30-ti denní předpov

Počasí Madeira v prosinci - Krásná Země

Teplota vody zde dosahuje hodnoty okolo 20°C. To sice není nijak závratná teplota, nicméně na to, že jsme na březích prosincového Atlantiku, je tato hodnota jistě zcela ucházející. Otužilí jedinci se zde zcela určitě vydovádí a ty zimomřivější jistě

Počasí na březen 2020, dlouhodobá předpověď

Výjimečně mohou teploty spadnout i k nule a nebo do záporných hodnot (v roce 2018 vnoci z 19. na 20. klesla teplota na Jizerce na -20 °C a v Liberci na -10 °C). Na konci druhé dekády a nebo nejpozději v prvních dnech třetí dekády teploty opět vystoup

Predpoved pocasí pro region Bari v Itálie

Predpoved pocasí pro region Bari v Itálie Barletta - Trani - Brindisi - Monópoli - Molfetta - Giovinacco - Torre a Mare - Biscéglie. ... Minimální teplota = Prumerná nejnižší teplota v posledních letech. Teplota muže nekdy být vyšší nebo nižší.

Dovolená: Teploty moří - - magazín pro ženy

Teplota moře na pobřeží Chorvatska, Itálie, Řecka, Španělska a ostatních zemí je velmi příjemná. Západní středomoří se může pochlubit teplotami od 18 do 26 stupňů. Nejchladnější moře je poblíž Lisabonu.

Itálie 2020 |

Teplota se na začátku léta vyhoupne nad 28°C a v srpnu je často kolem 32°C. Teplota moře začne být vhodná na koupání v půlce června a vydrží místy až do konce září. V srpnu má voda kolem 26°C. Na pobřeží Itálie jste obvykle nasměrováni na volné moře,

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách