Chcete objevit let za nejlepší cenu?

fotbal itálie tipni si česko

Tipni si! Česko | Albi - malý dárek pro velkou radost

Kolik lidí píše v Česku levou rukou? Jak hluboká je Macocha? Tipni si! Česko je hra od Albi napěchovaná zajímavostmi, kuriozitami a rekordy, kde hráči nemusí všechno znát, stačí dobrý odhad.

Tipni si: Česko - Společenské hry vhodné na párty | Planeta Her

Tipni si je kvízová párty hra, u které jde více než o vědomosti o dobrý odhad. Dokážete… Hra pro 3-6 hráče. Hru máme skladem!

Albi Tipni si Česko |

Variace původní hry Tipni si, jejíž otázky se zaměřují na témata z našich luhů a hájů. Možno hrát samostatně nebo kombinovat s původním Tipni si. Kolik metrů měří Říp? V jakém roce se narodil loupežník Babinský?

Tipni si Česko - Kvízová hra od Albi | ALBI eshop

Otestujte sa z vedomostí o Česku v 1188 otázkach zo zemepisu, dejín, kultúry, prírody, športu a rôzne. Hra pre 3-6 hráčov od 12 rokov.

Fotbal Česko - Itálie on-line -

Ve čtvrtek 22. června od 16:00 sledujte on-line zápas skupiny E fotbalového MS Česko - Itálie . Souběžně budou zařazovány aktuální vstupy z duelu USA - Ghana . Vybojují si čeští fotbalisté postup?

Albi Tipni si Česko od 599 Kč -

Nemusíte mít hlavou nafouklou vědomostmi jako balón, v párty hře Tipni si! Česko stačí dobrý odhad nebo zkusit štěstí. Kolik lidí píše v Česku levou rukou? Jak ...

Recenze: Tipni si! Česko – sázení hrou |

Máte rádi tipování? Nemusí jít o žádné sázky. Jen tak ze soutěživosti, bez nároku na odměnu. Pak by vás mohla zaujmout desková hra Tipni si! Česko, kterou pro všechny vědomostí chtivé hráče vytvoři…

Tipni si! Česko - Ostrov her - Společenské deskové hry a Funko

Tipování, sázení a debatování o zajímavých otázkách z našich luhů a hájů nebylo nikdy zábavnější, vsaďte se!

Tipni si Česko - Tlama games

Tipni si Česko. Variace původní hry Tipni si, jejíž otázky se zaměřují na témata z našich luhů a hájů. Možno hrát samostatně nebo kombinovat s původním Tipni si.

Tipni si! Česko - HRAS

Tipovací párty hra! Nemusíte mít hlavou nafouklou vědomostmi jako balón, v párty hře Tipni si! Česko stačí dobrý odhad nebo zkusit štěstí.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách